دانلود سریال Marco Polo 2014 دوبله فارسی

دانلود سریال Marco Polo 2014 دوبله فارسی

8.0/10 70,935
ژانر : - - محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی

داستان سریال که در قرن سیزدهم اتفاق می افتد از این قرار است که در دنیایی که پر شده از حرص و طمع، قدرت، زورگویی و رقابت های کثیف، مارکو پولو یک تاجر و جهانگرد ونیزیِ مشهور خود را در دربار قوبلای‌ خان، پادشاه چین می بیند و…

سریال Marco Polo 2014 یک سریال محصول سال ۲۰۱۴ در ژانر درام تاریخی آمریکایی است که از سالهای اولیه مارکوپولو در دربار کوبلای خان ، خاگان امپراتوری مغول و بنیانگذار سلسله یوان (۱۲۷۱-۱۱۳۶۸) الهام گرفته است. این نمایش در ۱۲ دسامبر ۲۰۱۴ در Netflix به نمایش درآمد. این مجموعه توسط جان فوسکو ایجاد شد و لورنزو ریچلمی در نقش اصلی بازی می کند و بندیکت وونگ در نقش کوبلای خان بازی می کند. این محصول توسط شرکت Weinstein تولید شده است. در ۷ ژانویه ۲۰۱۵ ، مارکوپولو توسط Netflix برای فصل دوم ۱۰ قسمتی تمدید شد ، که در ۱ ژوئیه ۲۰۱۶ به نمایش درآمد. در ۱۲ دسامبر ۲۰۱۶ ، نتفلیکس اعلام کرد که مارکوپولو را پس از دو فصل لغو کرده است. منابع به هالیوود ریپورتر می گویند که دو فصل منجر به ضرر ۲۰۰ میلیون دلاری نتفلیکس شد و تصمیم لغو آن به طور مشترک توسط Netflix و The Weinstein Company گرفته شد.

Marco Polo 2014 در ابتدا در Starz توسعه یافت ، که این مجموعه را در ژانویه ۲۰۱۲ انتخاب کرده بود. پس از شکست فیلمبرداری در چین ، این پروژه دوباره به شرکت واینستین واگذار شد. نتفلیکس سپس این سریال را برای یک فصل ۱۰ قسمتی ، با قیمت تقریبی ۹۰ میلیون دلار ، انتخاب کرد و آن را به یکی از گران ترین برنامه های تلویزیونی جهان تبدیل کرد ، بعد از Game of Thrones این پروژه رسماً در ژانویه ۲۰۱۴ در نتفلیکس اعلام شد. یواخیم رنینگ و اسپن سندبرگ به عنوان تهیه کننده اجرایی خدمت می کنند و به ترتیب کارگردانی قسمت های آزمایشی و دوم ، “The Wayfarer” و “The Wolf and the Deer” را بر عهده دارند. این مجموعه در قزاقستان ، ایتالیا و در استودیو Pinewood در مالزی ، و همچنین در مکانهای خارجی در مالزی ، به ویژه بیابانهای گرمسیری ، و همچنین اسلواکی و مجارستان فیلمبرداری شد. قزاقستان به عنوان استپ مغولستان دو برابر شد ، مالزی پایگاه عملیات و همچنین محل خدمت بود ، مجارستان زمینه ای برای رم رنسانس و اسلواکی برخی از تنظیمات کوهستانی را برای فصل ۲ فراهم کرد.

  • 7 سپتامبر 2021
  • 0
  • باکس دانلود
  • سریال های مشابه
  • عوامل و بازیگران
  • دیدگاه ها0
  • برچسب ها

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(

حساب کاربری خانه خرید اشتراک