دانلود سریال Fargo 2014

دانلود سریال Fargo 2014

8.9/10 360,296
ژانر : - - محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی

پرونده جدید و واقعی فارگو به سال 1979 در سیوکس فالز، داکوتای جنوبی و لوورن، مینه سوتا بازمی گردد، جایی که یک افسر پلیس ایالتی پرونده یک باند جنایی و سندیکای مهم تبهکاری را بررسی می کند.

سریال Fargo 2014 یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۲۰۱۴ در ژانر کمدی سیاه، جنایی و درام آمریکایی است که بر اساس فیلمی با همین نام، ساخته برادران کوئن، ساخته شده. کارگردانی و فیلنامه‌نویسی این مجموعه بر عهده نوآ هاولی است. برادران کوئن تحت تاثیر فیلنامه هاولی قرار گرفتند و قبول کردند که به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی معرفی شوند. فصل نخست سریال از ۱۵ آوریل ۲۰۱۴ از شبکه FX به روی آنتن رفت. فصل اول که در مینه‌سوتا و داکوتای شمالی در سال ۲۰۰۶ رخ می‌دهد، با بازی بیلی باب تورنتون، آلیسون تولسن، کالین هنکس و مارتین فریمن مورد استقبال گسترده‌ی منتقدان قرار گرفت. این فصل در جشنواره‌ی امی برنده‌ی جایزه بهترین مینی‌سریال، بهترین کارگردانی و بهترین گروه بازیگری و نیز نامزد دریافت جایزه در پانزده مورد دیگر از جمله بهترین نویسندگی شد. همچنین برنده‌ی جایزه‌ی گلدن گلوب برای بهترین مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی گشت و بیلی باب تورنتون هم جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی را از آن خود کرد. در ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۴، شبکه FX فارگو را برای یک فصل ده قسمتی دیگر تمدید کرد که در سپتامبر ۲۰۱۵ پخش شد.

فصل دوم Fargo 2014 که در مینه‌سوتا، داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی در سال ۱۹۷۹ رخ می‌دهد و پاتریک ویلسون، کریستن دونست، جسی پلومونز، ژان اسمارت و تد دانسون در آن بازی کرده‌اند نیز مورد استقبال گسترده‌ی منتقدان قرار گرفت. این فصل سه نامزدی در گلدن‌گلوب و چندین نامزدی در جشنواره‌ی امی کسب کرد از جمله نامزدی بهترین مینی‌سریال و همچنین نامزدی‌هایی برای پلومونز، اسمارت و بوکیم وودباین برای بهترین بازیگر مینی‌سریال.

فصل سوم در مینه‌سوتا در سال ۲۰۱۰ جریان دارد و با بازی ایوان مک‌گرگور، کری کون، مری الیزابت، و بنستد، گوران بوگدان و دیوید تئولیس، در ۱۹ آوریل ۲۰۱۷ به نمایش در آمد، مانند فصل‌های گذشته با استقبال منتقدان روبه‌رو شد، نامزد جایزه‌ی امی برای بهترین مینی‌سریال و نامزدی‌هایی برای کون، مک‌گرگور و تئولیس کسب کرد. همچنین سه نامزدی در گلدن گلوب که با با برنده‌شدن مک‌گرگور در بخش بهترین بازیگر مرد همراه شد.

حوادث فصل چهارم در ایالت میسوری، شهر کانزاس سیتی در سال ۱۹۵۰ اتفاق می‌افتد. در این فصل کریس راک، جسی باکلی، جیسون شوارتزمن، بن ویشاو و جک هاستون به ایفای نقش پرداختند و در ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰ به نمایش در آمد. این فصل به طور کلّی نظرات مثبتی دریافت کرد هرچند به اندازه‌ی فصل‌های قبلی تحسین نشد. در حالی که هنوز برای فصل پنجم تمدید نشده است، هاولی در نوامبر ۲۰۲۰ اظهار داشت که ایده‌ای در ذهن دارد و می‌توان آن را جایی در گذشته‌ی نزدیک قرار داد. هر چند ادعا می‌شود که داستان‌های هر چهار فصل پخش شده، بر اساس واقعیت بوده و به درخواست بازماندگان حادثه اسامی آنها تغییر یافته است، اما این سریال کاملا تخیلی است.

  • 23 آگوست 2021
  • 0
  • باکس دانلود
  • سریال های مشابه
  • عوامل و بازیگران
  • دیدگاه ها0
  • برچسب ها

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(

حساب کاربری خانه خرید اشتراک